«Подаруйте дітям свято»

28 февраля 2017 - Администратор
«Подаруйте дітям свято»

    Учні Вищого професійного училища №24 м. Корець з підтримки працівників училища організували благодійну акцію «Подаруйте дітям свято», яка була присвячена поїздці у спеціалізовану школу-інтернат с. Великі Мижиричі до дітей з особливими потребами.

  Учні першого та другого курсів підготували невеличкий концерт для вихованців закладу, в якому зокрема було подано інформацію профорієнтаційного змісту. Для випускників школи-інтернату відкрито двері училища для здобуття професій. Активістами ради учнівського самоврядування  училища було зібрано значну суму коштів для подарунків. Та для всіх дітей тієї суми було мало. Шукали допомоги з різних сторін. Велике благо, що почувши про добрі наміри учнів підприємці та жителі міста Корець приєдналися до акції. Вони допомогли матеріально, а саме: солодощі, книжечки, пазли для розвитку дітей, вживаний одяг, нижня білизна, носочки для кожного учня закладу, комплекти нової шкільної форми та спідниці для дівчат 9 -11 років, засоби гігієни для підлітків 14-18 років, набори для гри в теніс, футбольний м’яч. Міська влада Корця забезпечила учнів транспортом та пальним.

   

 

Учні Вищого професійного училища №24 м. Корець висловлюють велику подяку за матеріальну підтримку жителям і підприємцям міста, працівникам та учням Новокорецької ЗШ І-ІІІ ступенів.

Керівник гуртка

О. П. Кислюк