День пам'яті жертв фашизму

28 сентября 2016 - Администратор
День пам'яті жертв фашизму

     71 рік відділяє нас від тих днів, коли Україна була звільнена від фашистських загарбників. Та скільки б не пройшло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством.

      Протягом тижня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» було проведено ряд заходів, присвячених вшануванню пам’яті жертв фашизму. Майстри виробничого навчання провели інформування у навчальних групах училища. Класні керівники підготували виховні години. Заступником директора з навчально-виховної роботи Трало О.В. та головою учпрофкому Поліщук Н.А. було організувано меморіальну ходу з покладанням вінка та квітів до пам’ятника жертвам фашизму по вул. Старомильській м. Здолбунова. Підготували і розмістили на інформаційних табло підбірку історичних документів та фактів про жертви фашизму в Україні та Рівненщині.

22 вересня в училищі відбувся  історичний урок пам’яті з нагоди Дня вшанування пам’яті жертв фашизму. 

Бібліотекар  Трачук І.Л. ознайомила з основними подіями Великої Вітчизняної війни,  які наближали визволення України від ворогів.

Першокурсники вшанували пам’ять загиблих визволителів, пригадали стареньких ветеранів, які ще є з нами. Книжкова експозиція «Переможної пам’яті роки» сприяла формуванню у свідомості учнів значимості Перемоги для українського народу.