Гості з РДГУ

19 октября 2016 - Администратор
Гості з РДГУ

 18 жовтня в ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище» відбулася зустріч зі студентами РДГУ – Карповою Анастасією –  головою студентської ради РДГУ, студентським прем’єр-міністром України та Коняхіним Юрієм – заступником голови ради РДГУ з адміністративної роботи.

  Спочатку директор училища Шевчук Р.І. та заступник директора з НВР Трало О.В. провели гостям екскурсію по гуртожитку, кабінетах, майстернях. Гості були вражені чистотою, гарним оснащенням кімнат, умовами, в яких проживають та навчаються учні. Особливе враження на гостей справила  світлиця та тренажерна зала, які функціонують в гуртожитку. Завітали наші гості і в кабінет психолога, з особливостями якого ознайомила Якубчик В.Р.

  За круглим столом у методичному центрі училища студенти зустрілися з учнями – членами учнівського самоврядування. Учасники обмінялися досвідом в діяльності учнівського самоврядування профтехзакладу та в роботі студентської ради РДГУ.

   Гостям училища сподобалася зустріч та проведена їм екскурсія. Вони, в свою чергу, пообіцяли запросити представників ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище» в РДГУ, адже такий обмін досвідом та спілкування надихає молодь до розвитку та вдосконалення.